Jelenlegi hely

Imami franchise

A franchise rendszerben működő Imami® honlap csoport szülőknek szóló, megyei weboldalain havonta több, mint 240.000 látogatás történik (Google Analytics statisztika, 2020. május), hírlevél olvasóink száma meghaladta az 60 ezret, facebook oldalainkat 63 000-en követik.

Weboldalaink célja, hogy praktikus helyi információkkal és magazinos tartalmakkal segítse a szülőket, egyben hatékony népszerűsítési lehetőséget nyújtson a gyermekes családokat megcélzó cégeknek.

Mottónk: "Minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!"

Weboldal neve Weboldal címe E-mail cím Hatókör
Budapestimami budapest.imami.hu budapest@imami.hu Budapest
Ceglédimami cegled.imami.hu cegled@imami.hu Cegléd és környéke
Csabaimami csaba.imami.hu csaba@imami.hu Békéscsaba és Békés megye
Dabasimami dabas.imami.hu dabas@imami.hu Dabas és környéke
Debrecenimami debrecen.imami.hu debrecen@imami.hu Debrecen és Hajdú-Bihar megye
Egrimami eger.imami.hu eger@imami.hu Eger és Heves megye
Fehérvárimami fehervar.imami.hu fehervar@imami.hu Székesfehérvár és Fejér megye
Győrimami gyor.imami.hu gyor@imami.hu Győr és Győr-Moson-Sopron megye
Kaposvárimami kaposvar.imami.hu kaposvar@imami.hu Kaposvár és Somogy megye
Kecskemétimami kecskemet.imami.hu kecskemet@imami.hu Kecskemét és Bács-Kiskun megye
Miskolcimami miskolc.imami.hu miskolc@imami.hu Miskolc és Borsod megye
Monorimami monor.imami.hu monor@imami.hu Monor és környéke
Nyíregyházimami nyiregyhaza.imami.hu nyiregyhaza@imami.hu Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Pécsimami pecsimami.hu info@pecsimami.hu Pécs és Baranya megye
Salgótarjánimami salgotarjan.imami.hu salgotarjan@imami.hu Salgótarján és Nógrád megye
Szegedimami szeged.imami.hu szeged@imami.hu Szeged és Csongrád megye
Szolnokimami szolnok.imami.hu szolnok@imami.hu Szolnok és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szombathelyimami szombathely.imami.hu szombathely@imami.hu Szombathely és Vas megye
Tatabányaimami tatabanya.imami.hu tatabanya@imami.hu Tatabánya és Komárom-Esztergom megye
Tolnaimami tolna.imami.hu tolna@imami.hu Szekszárd és Tolna megye
Veszprémimami veszprem.imami.hu veszprem@imami.hu Veszprém és Veszprém megye
Zalaimami zala.imami.hu zala@imami.hu Zalaegerszeg és Zala megye

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Mire jó a csend?

Mire jó a csend?

Túl nagy a zaj a világban, rengeteg inger, üzenet jut el hozzánk, állandóan szól valami. Értékessé vált a csend, hiszen a rohanó hétköznapokon kevés adatik belőle. Amikor nyáron egy hétre kiürült a lakásunk – táborozó gyerekek, üzleti úton lévő férj – „megcsendült a csend”.
„Elereszti a hasizmokat úgy, hogy a hasa kissé lesüllyedjen, majd elgondolkozik azon, hogy már megint milyen kövér lett az utóbbi időben”- avagy a nő és férfi közötti különbségek

Szégyenlős vagy csábító - avagy a nő és a férfi közötti különbségek a zuhanyzóban

Micsoda rendkívüli kihívást jelent az, ha valaki úgy dönt, megosztja sorsát, vagy inkább a fürdőszobáját egy ellenkező neművel... 
Hol zöldebb?

Zöldnek lenni trendi! Magyarország zöld térképe

Egy nagyon kedves olvasónk, Gábor kérésére most egy olyan hazai gyűjteményt hoztam el Nektek, amiben térképes és tematikus kereső segítségével tudjátok fellelni azokat a helyeket és szolgáltatókat, akik egy kicsit zöldebbé teszik mindennapjaitokat.
Amit mond és amit gondol - 15 férfi-mondat

Amit mond és amit gondol - 15 férfi-mondat

A férfiak sohasem fogják megérteni a nőket, és a nők sohasem fogják megérteni a férfiakat...

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére