Jelenlegi hely

Imami franchise

A franchise rendszerben működő Imami® honlap csoport szülőknek szóló, megyei weboldalain havonta több, mint 240.000 látogatás történik (Google Analytics statisztika, 2020. május), hírlevél olvasóink száma meghaladta az 60 ezret, facebook oldalainkat 63 000-en követik.

Weboldalaink célja, hogy praktikus helyi információkkal és magazinos tartalmakkal segítse a szülőket, egyben hatékony népszerűsítési lehetőséget nyújtson a gyermekes családokat megcélzó cégeknek.

Mottónk: "Minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!"

Weboldal neve Weboldal címe E-mail cím Hatókör
Budapestimami budapest.imami.hu budapest@imami.hu Budapest
Ceglédimami cegled.imami.hu cegled@imami.hu Cegléd és környéke
Csabaimami csaba.imami.hu csaba@imami.hu Békéscsaba és Békés megye
Dabasimami dabas.imami.hu dabas@imami.hu Dabas és környéke
Debrecenimami debrecen.imami.hu debrecen@imami.hu Debrecen és Hajdú-Bihar megye
Egrimami eger.imami.hu eger@imami.hu Eger és Heves megye
Fehérvárimami fehervar.imami.hu fehervar@imami.hu Székesfehérvár és Fejér megye
Győrimami gyor.imami.hu gyor@imami.hu Győr és Győr-Moson-Sopron megye
Kaposvárimami kaposvar.imami.hu kaposvar@imami.hu Kaposvár és Somogy megye
Kecskemétimami kecskemet.imami.hu kecskemet@imami.hu Kecskemét és Bács-Kiskun megye
Miskolcimami miskolc.imami.hu miskolc@imami.hu Miskolc és Borsod megye
Monorimami monor.imami.hu monor@imami.hu Monor és környéke
Nyíregyházimami nyiregyhaza.imami.hu nyiregyhaza@imami.hu Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Pécsimami pecsimami.hu info@pecsimami.hu Pécs és Baranya megye
Salgótarjánimami salgotarjan.imami.hu salgotarjan@imami.hu Salgótarján és Nógrád megye
Szegedimami szeged.imami.hu szeged@imami.hu Szeged és Csongrád megye
Szolnokimami szolnok.imami.hu szolnok@imami.hu Szolnok és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szombathelyimami szombathely.imami.hu szombathely@imami.hu Szombathely és Vas megye
Tatabányaimami tatabanya.imami.hu tatabanya@imami.hu Tatabánya és Komárom-Esztergom megye
Tolnaimami tolna.imami.hu tolna@imami.hu Szekszárd és Tolna megye
Veszprémimami veszprem.imami.hu veszprem@imami.hu Veszprém és Veszprém megye
Zalaimami zala.imami.hu zala@imami.hu Zalaegerszeg és Zala megye

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Miért nem tudsz fogyni? Dr Gyöngy Andrea belgyógyász, diabetológus tanácsai

Miért nem tudsz fogyni? Dr Gyöngy Andrea belgyógyász, diabetológus tanácsai

"Miért nem tudok fogyni?" Nézzük, van-e jó válasz, szakértői válasz a kérdésre!
Reggeli őrület és egy kis segítség, hogy mindenki számára élhető legyen

Reggeli őrület és egy kis segítség, hogy mindenki számára élhető legyen

Igyekezz már, hol a cipőd, el fogunk késni, miért most jut eszedbe, hogy pisilni kell, jajj kell az úszás cucc, megőőőőrülöööök hogy minden reggel ez megy! Na tegye a szívére a kezét, akinél még nem hangzottak el ezek vagy ennél változatosabb, neaggyisten cifrább napindító mondatok. Ugyhogy ugye? Szerintem bátran és általánosan kijelenthetjük: a reggeli készülődés, és intézménybe-munkahelyre kerülés a nap egyik legstresszesebb része – minden résztvevőnek! No de, tudjuk-e hogy miért? Kis-Kovácsné Vancsa Barbi írása.
Ne vágj füvet májusban, adj teret a beporzóknak!

Ne vágj füvet májusban, adj teret a beporzóknak!

Itt a Vágatlan Május! Na ez igazán tetszeni fog a családnak, akárki is vágja a füvet nálatok! A nemzetközi kezdeményezés még 2019-ben Angliából indult, célja, hogy felhívja a beporzóbarát kertek jelentőségére a figyelmet.
Az Édesanya teremtése

Az Édesanya teremtése

Azt tudjuk, hogy 6 pár keze és 3 pár szeme van, gyógyítani is tud, de ki teremtette a könnycseppet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére