Jelenlegi hely

Tóth Vanda Dúla

Telefonszám: 06 70 203 4580
Email: toth.vanda@gmail.com

Tóth Vanda vagyok, két gyermek édesanyja, dúla, babamasszőr, kismama és babás jógaoktató, ezen kívül középiskolai tanár. Első gyermekem csodálatos születése után kerített hatalmába ez a bűvös kör: a női méh ereje, a várandósság és a szülés élményköre. Dúla lettem. Második gyermekem háborítatlan születése óta életcélommá vált, hogy segítsem a nőket visszatalálni természetes erejükhöz, belső hangjukhoz. Hiszem, hogy a tudatos babavárással megalapozhatjuk a szülés, születés élményét. Dúlaként azt tapasztalom, hogy a jóga csodásan végig kíséri a kismama testi-lelki változásait, szülés után segít a regenerálódásban és lehetőséget biztosít egy mélyebben megélt kapcsolatra babával.

Szolnokon, az Aba-Novák Agóra Kulturális Központban találkozhattok velem:

  • Babás jóga keddenként 10:00-11:30
  • Kismama jóga keddenként 14:00-15:30

Mindenkit szeretettel várok!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: óvodások és általános iskolás alsó tagozatosokBeküldési határidő: 2025. június 10.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére