Jelenlegi hely

Komoly segítség az anyukáknak: Ne dilizz be, itt a segítség a hozzátápláláshoz!

Amikor már úgy érzed, minden kötél szakad, és azt sem tudod, hogy kinek a tanácsára hallgass, add-e azt a tejet, darabosat, vagy pépeset, netán cukorral vagy édesítőszerrel, na akkor hoztunk nektek egy mentőövet.

Egy megbízható és egyedülálló hozzátáplálási mobilapplikációt, ami egyszerűen használható és segíti az anyukákat a mindennapos kérdéseikben, sőt több mint 200 baba receptet is találsz benne, szóval felejtsd el a mindennapos almapürét.

Hogy mikor, mit adjunk a gyermekünknek, mivel teszünk jót és mivel ártunk inkább, bizony a legtöbb anyukának sok fejtörést okoz. A hozzátáplálás időszaka nagyon fontos, és rengeteg kihívást is tartogat nem csak a babának, de a mamának is. Ezt a nehéz és sok kérdést felvető időszakot teszi könnyebbé a ManóMenü weboldal mobilapplikációja.

Az interneten nagyon sok hírt, cikket, tanácsot lehet olvasni a hozzátáplálásról, de hogy ezek valóságalapja mekkora, arról már megoszlanak a vélemények.

A ManóMenü mobilapplikációja viszont olyan tanácsokat, életkor szerinti recepteket, hozzátáplálással kapcsolatos híreket biztosít egyszerűen és megbízhatóan, ami egyedülálló Magyarországon, de a világon is csak egynéhány ilyen applikáció létezik, ami minden szülő és akár a nagyszülő életét is megkönnyítheti. 


A mobilalkalmazás szakemberek támogatásával készült, a gyakran frissülő cikkek rövidek, tömörek és a gyermekek óvodás koráig hasznos információkat tartalmaz. Ha minden igyekezetünk ellenére mégsem tudunk megbirkózni a hozzátáplálás nehézségeivel, vagy menet közben bármi gond adódik, a mobil app szakembereket is tanácsol, akikhez fordulhatunk, sőt, egy percentilis görbe segítségével gyermekünk fejlődését is nyomon lehet követni benne.

Gyorsan és egyszerűen tudjuk a család és a baba heti menüjét is megtervezni segítségével, mely bevásárlólistát is készít részünkre.

A Manómenü csapata sok hasznos videóval is várja az édesanyákat, melyeket folyamatosan nyomonkövethetek youtube csatornájukon akár videós főzési tippeket is nézhettek.

Az applikációt telefonotokra tudjátok ingyenesen letölteni, így mindig kéznél lehet!

És miért is nélkülözhetetlen minden kisbabás anyuka számára? Mert megtalálod benne:

  • a hozzátáplálással kapcsolatos híreket
  • szakember ajánlót, ha szükség lenne rá
  • követhetjük vele gyermekünk fejlődését
  • sok-sok (életkor szerinti) receptet
  • baba menütervezőt
  • bevásárlólistát is készíthetsz vele
  • óvodás korig használható
  • és ingyenes!

Egyszerűen töltsd csak le és próbáljátok ki, de ha szeretnél Magyarország legnagyobb hozzátáplálási csoportjához tartozni, akkor csatlakozz hozzájuk!

És ha szeretnéd letölteni itt tudod:

​Makai Marianna - Kecskemétimami

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére